چرا باید همبرگر زن اتوماتیک بخریم؟

تاریخ انتشار : 2019/07/17

همبرگر زن اتوماتیک یکی از تجهیزات مفید و پرکاربرد  آشپزخانه صنعتی و فست فود است. همبرگر زن دستگاهی است اتوماتیک که برای تهیه و آماده کردن مقدار زیادی همبرگر طراحی و تولید شده است.

حتما تا به حال به این موضوع فکر کردید  که چرا باید دستگاه همبرگر زن خریداری کنید؟ آیا خرید دستگاه همبرگر زن مقرون به صرفه است؟ چقدر زمان برای تولید و آماده کردن تعداد زیادی همبرگر باید صرف شود؟ چقدر نیروی انسانی برای این کار مورد نیاز است؟ آیا راه حلی برای رفع این مشکلات وجود دارد؟

معایب تهیه همبرگر به روش سنتی

در فرایند تهیه همبرگر به شیوه سنتی و دستی هر چقدر نیروی شما ماهر و زبردست باشد, باز هم ممکن است مشکلاتی در آماده سازی همبرگر به وجود آید.

مهم ترین مشکل در تهیه همبرگر به روش سنتی هدر رفت زمان و انرژی است. چقدر زمان برای تهیه یک همبرگر مورد نیاز است؟ زمانی که باید در جایی دیگر و برای کار مفید تر صرف شود, برای تهیه همبرگر 
( همبرگر هایی که بهتراست از نظر شکل ظاهری و اندازه یکسان و یک دست باشند.) خرج می‌شود. چگونه می توان زمان زیادی را برای تهیه همبرگر صرف نکرد؟ 

همچنین نیروی انسانی زیادی برای آماده کردن همبرگر مورد نیاز است. شاید چندین نفر مجبور باشند برای تهیه همبرگر به تعداد بالا مشغول به کار شوند.

در روش سنتی امکان مدیریت مصرف گوشت وجود ندارد. به طور مثال همیشه این امکان وجود دارد که مقداری گوشت اصراف شود. 

تولید همبرگر به روش سنتی و با دست از نظر بهداشتی صحیح نیست. زیرا در تمامی خطر انتقال آلودگی وجود دارد.

در ادامه مطلب ما راه حل کاهش هزینه ها و سایر مشکلات را به شما ارائه می‌دهیم.

چرا خرید همبرگر زن مقرون به صرفه خواهد بود

برای اینکه یک رستوران یا فست فود با شکست مواجه نشود, همیشه باید هزینه های روزانه  و جاری خود را به حداقل ممکن برساند. و آن را کنترل کند. برای کنترل هزینه ها بهتر است تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود مدرن و جدید جایگزین روش های سنتی و دستی شود. استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی از هر جهت مقرون به صرفه و مفید خواهد بود.

دستگاه همبرگر زن اتوماتیک یکی از تجهیزات مهم و پرکاربرد در آشپزخانه های صنعتی است.  دستگاه همبرگر زن اتوماتیک, در عین حال که به بافت گوشت آسیب نمی‌رساند,  توانایی تولید همبرگر با ابعاد و وزن های مختلف را دارد. 

به دلیل سرعت بالا و عملکرد عالی این دستگاه, فرایند تهیه همبرگر در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود. این دستگاه قابلیت تولید بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ همبرگر در ساعت را دارد. که از این جهت از نمونه های خارجی نیز برتری دارد. در نتیجه شما می‌توانید در زمان و انرژی صرفه جویی کنید. و زمان را برای خود ذخیره کنید. همه همبرگرها پس از تولید توسط خود دستگاه همبرگر زن توسط کاغذ مخصوص پوشیده می شوند. در نتیجه دیگر نیازی به نیرو برای کاور کردن همبرگر نیست. شما با استفاده ار این دستگاه می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن همبرگر آماده شده و پوشیده شده ( کاور شده) با کاغذ مخصوص را تهیه کنید. بدون اینکه نیاز به استفاده از چندین نیروی انسانی داشته باشید. شما می توانید از زمان ذخیره شده در فعالیت های دیگر آشپزخانه استفاده کنید.

با این دستگاه میزان اسراف در گوشت به کمترین میزان خود می رسد. که این نکته خود سبب صرفه جویی و کاهش هزینه ها خواهد شد.

همچنین در طی فرایند تهیه همبرگر دست هیچ گونه دخالتی ندارد. در نتیجه همبرگر از نظر بهداشتی کاملا سالم است. 

در نتیجه استفاده از دستگاه همبرگر زن اتوماتیک سبب کاهش نیروی انسانی  و همچنین سبب صرفه جویی در زمان,  انرژی و  هزینه ها  خواهد شد. که این باعث سودآوری شما می‌شود.

شاید در ابتدا هزینه خرید یک دستگاه همبرگر زن زیاد به نظر برسد, اما با توجه به دلایل گفته شده,  این هزینه در کوتاهترین زمان ممکن به شما بر خواهد گشت. و شما می‌توانید از هزینه های ذخیره شده و زمان صرفه جویی شده در موارد دیگر استفاده کنید. 

همبرگر زن می‌تواند به سرعت جای خود را در آشپزخانه فست فود باز کند.

 

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

چرا باید همبرگر زن اتوماتیک بخریم؟
 
 

8 دیدگاه برای “چرا باید همبرگر زن اتوماتیک بخریم؟”

 1. پورنظری گفت:

  سلام
  اگه این دستگاه همبرگر زن بتونه ساعتی ۲۰۰۰ همبرگر تولید کنه واقعا محشره. چقدر زمان کم میشه

 2. فریبا مولوی گفت:

  سلام
  از این دستگاه همبرگر زن میشه در خانه هم استفاده کرد برای تهیه همبرگر خونگی؟

 3. راضیه محمدی نیا گفت:

  سلام
  خانم ها میتونن از این دستگاه همبرگر زن استفاده کنند؟

 4. ساسان توکلی گفت:

  سلام
  دستگاه همبرگر زن ظرفیت تولیده چند تا هبرگر در ساعت داره؟

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد