خرید دستگاه جوجه زن باعث افزایش سرعت سیخ گیری جوجه کباب در رستوران شما می شود

تاریخ انتشار : 2019/05/06


دستگاه جوجه زن یکی از پرکاربرد ترین  تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران است, که  از آن برای بهبود کارایی و عملکرد و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده می‌شود. سیخ گیری و پخت جوجه کباب خوشمزه به  تعداد زیاد به زمان زیادی نیاز دارد. حتما شما خیلی خوب می دانید که برای پخت جوجه کباب خوشمزه و خوش طعم روش های زیاد و متنوعی وجود دارد. 

پخت جوجه کباب خوشمزه

جوجه کباب یکی از غذاهای بسیار لذیذ و مورد علاقه نه تنها ایرانیان بلکه برای کل مردم دنیا است. در کشورهای مختلف جوجه را با ادویه های مخصوص به آن منطقه طعم دار می کنند و آن را در شکل های متفاوت و به روش های متفاوت می پزند.

جوجه کباب یکی از غذاهایی است که اکثر ایرانی ها موقع گردش و دورهمی آن را انتخاب  می‌کنند. چون به جز اینکه غذایی دلچسب و دلنشین است. پخت جوجه کباب نیز آسان است. 

جوجه کباب هم می تواند به صورت فیله و یا به صورت با استخوان آماده شود.  این موضوع بستگی به ذائقه شما دارد و نوع گوشت مرغی که در اختیار دارید, جوجه با روش های مختلف و گوناگونی طعم دار می‌شود. اما در اکثر دستور پخت های جوجه کباب,  جوجه به همراه پیاز، ادویه جات متنوع ، زعفران، آبلیموی تازه, طعم دار می‌شود. در بعضی از دستور پخت ها از خامه و مقداری روغن مایع و ماست هم برای خوشمزه تر کردن جوجه کباب نام برده شده است. 

نکات کلیدی پخت جوجه کباب خوشمزه:

در زمان طعم دار کردن جوجه کباب باید به نکاتی رعایت کرد. این نکات در عین حال که کوچک هستند اما برای خوش طعم کردن جوجه کباب توجه به این نکات ضروری است.

نکته اول: همانطور که میداند ماده اولیه برای طعم دار کردن جوجه کباب, نمک و آبلیمو است. اما اضافه کردن این مواد سبب سفت شدن جوجه خواهد شد. برای رفع این مشکل باید ابتدا به جوجه ها روغن زیتون اضافه کرد. و خوب روغن زیتون را با جوجه ها مخلوط کرد. سپس نمک و آبلیمو را اضافه نمود. با رعایت این نکته جوجه کباب سفت نخواهد شد.

نکته دوم:  پیاز را رنده نکنید. چون پیاز رنده شده مانند کاور دور جوجه ها را می‌پوشاند. و در هنگام پخت پیاز ها سوخته می‌شوند. بهترین روش خلال کردن پیاز است.

نکته سوم: برای اینکه رنگ جوجه کباب کاملا طلایی و خوش رنگ شود. باید در ابتدا و قبل از اضافه کردن هر گونه ماده ای‌, به جوجه ها زعفران دم کرده اضافه کرد. و به مدت یک ساعت استراحت داد. سپس سایر مواد را به جوجه ها اضافه نمود. 

نکته چهارم: با اضافه کردن پیاز و زعفران تا حد زیادی از بوی زهم مرغ گرفته می‌شود. برای اینکه مرغ اصلا بو ندهد می‌توان از سایر ادیه ها نظیر پودر سیر, پاپریکا, گشنیز و یا حتی هل استفاده کرد. نکته مهم در به کارگیری این ادویه ها این است که باید در هنگام مصرف, این ادویه ها خوب آسیاب شوند. چون ادویه های آسیاب شده اگر بمانند دیگر دارای رنگ و بوی قبلی نخواهند بود.

 

سیخ گیری جوجه کباب

سیخ گیری جوجه کار بسیار سختی است که باید با ظرافت انجام شود. سیخ گیری جوجه قلق خاصی دارد. اگر سیخ گیری جوجه ها متناسب و خوب انجام نشود, این امکان وجود دارد که جوجه ها خوب پخته نشوند یا به اصطلاح مغز پخت نشوند. حتی امکان دارد که بعضی از قطعات جوجه ها سوخته شود.

رعایت وزن هنگام سیخ گیری نیز بسیار مهم است. سیخ جوجه ها باید هم وزن, متناسب و یکدست باشند. سیخ گیری یکسان جوجه ها توسط نیروی انسانی کاری بسیار دشوار و سخت است. 

این کار برای مصارف خانگی شاید کمی زمان بر باشد اما در جمع های خانوادگی گاها اینکار دلنشین هم می شود. اما مسئله سیخ گیری جوجه کباب برای رستوران ها، تالارها و …فلسفه دیگری دارد. چرا که تعداد بالای سیخ جوجه کباب اهمیت سرعت عمل در کنار حفظ کیفیت را پر رنگ و مهم می سازد.

با اختراع دستگاه جوجه زن اتوماتیک به عنوان یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران, توسط گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت. فرایند و روند سیخ گیری جوجه در رستوران ها و مراکز طبخ غذا بسیار مطلوب و آسان شد است. 

به کارگیری تجهیزات مناسب آشپزخانه صنعتی یا تجهیزات رستوران و تاثیر آن با کیفیت پخت جوجه کباب

مسلما جوجه کباب یکی از اصلی ترین غذای منویی رستوران ها  و هتل ها است. از این رو باید این غذا هم با کیفیت مطلوب و عطر و طعم عالی درست شود. و هم به دلیل مطلوبیت زیاد و سفارش بالا از این غذا سرعت عمل در سیخ گیری و پخت تعداد بالایی آن امکان پذیر باشد.

برای یک رستوران یا تالار از لحاظ اقتصادی استفاده از نیروی انسانی برای سیخ گیری جوجه و آماده سازی جوجه ها اصلا مقرون به صرفه نیست. چرا که این کار پروسه ای زمان بر را طی می کند. به همین دلیل صاحبان رستوران و دیگر مراکز طبخ غذا ترجیح می‌دهند. که برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی از تجهیزات مناسب آماده سازی و پخت صنعتی استفاده نمایند.

با در نظر گرفتن موارد بالا گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت  دستگاه جوجه زن  اتوماتیک را با هدف سرعت بخشیدن به روند سیخ گیری جوجه اختراع نموده است. این دستگاه با آماده سازی بیش از ۸۰۰ سیخ در ساعت این مشکل را  با حفظ کیفیت حل کرده است. از سویی این مجموعه برای سرعت بخشیدن به مراحل پخت جوجه کباب پیشنهاد استفاده از دستگاه کباب پز تابشی پویا صنعت را میدهد. دستگاهی که بی تردید در ترکیب با دستگاه جوجه زن اتوماتیک ترکیب طلائی سرعت و کیفیت را برای رستوران شما به ارمغان خواهد آورد.

دستگاه جوجه زن اتوماتیک پویا صنعت

این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط مجموعه پویا صنعت طراحی و ساخته شده است. دستگاه جوجه زن اتوماتیک بسیار مناسب برای صنعت رستوران و هتلینگ است. شما به عنوان صاحب رستوران یا هتل با تهیه این دستگاه می توانید در یک ساعت  ۴۰۰ تا ۸۰۰ سیخ جوجه کباب داشته باشید. اندازه و وزن سیخ جوجه کباب بر اساس سلیقه و استراتژی رستوران شما قابل سفارشی سازی است.  یعنی مشتری شما برای  خوردن جوجه کباب معطل نمی شود. و این مهم باعث بالا رفتن رضایت مشتری شما می شود.دستگاه جوجه زن پویا صنعت قابلیت دارد تا سیخ گیری را هم با سیخ چوبی و هم با سیخ فلزی انجام دهند.

نحوه کارکرد دستگاه جوجه زن:

قالب دستگاه جوجه زن  شامل ۵ ردیف است. که هر ردیف ظرفیت تا ۲۰۰ گرم جوجه کباب را دارد. در صورتی که بخواهید ظرفیت قالب را تغییر دهید تنها با سفارش قالب جدید به این مهم دست خواهید یافت. باید دقت داشت که سطح مقطع سیخ ها باید گرد باشد. سیخ های چوبی که برای اینکار مناسب است به راحتی در بازار یافت می شوند. سیخ فلزی را می توانید به همراه دستگاه از مجموعه پویا صنعت تهیه کنید.

سیستم دستگاه پنوماتیک(بادی) است. دستگاه با برق کار می کند و توسط یک کمپرسور انرژی باد را به انرژی حرکتی تبدیل می شود. این دستگاه می‌تواند در یک ساعت ۴۰۰ سیخ جوجه  و در مدل های سفارشی خود تا ۸۰۰ سیخ جوجه را آماده کند.

ویژگی های دستگاه جوجه زن

ویژگی های عمومی:

 • سیخ گیری بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی
 •  دستگاه به گونه ای طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد.
 • سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر 
 •  قابلیت سیخ گیری در وزن های مختلف با سیخ چوبی و فلزی
 • در دو مدل پنوماتیک (بادی) و هیدرولیک
 • سرعت بالای عملکرد دستگاه نسبت به حالت دستی
 • طراحی بهینه و ابعاد کوچک دستگاه

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت اولین تولید کننده تجهیزات خط تهیه و پخت کباب اتوماتیک,  دستگاه جوجه زن و دستگاه همبرگر زن در ایران می‌باشد. که توانسته است  به صنعت آشپزی و صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی کمک قابل توجهی کند. این گروه با در نظر گرفتن نیاز مشتری سعی در کاهش هزینه ها برای صاحبان رستوران و سایر مراکز طبخ غذا دارد.

دستگاه جوجه زن تولید شده توسط این گروه دارای گواهی ثبت اختراع می‌باشد. همچنین این محصول دارای دورازده ماه گارنتی و ده سال خدمات پس از فروش است.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

 

 

 

خرید دستگاه جوجه زن باعث افزایش سرعت سیخ گیری جوجه کباب در رستوران شما می شود
 
 

16 دیدگاه برای “خرید دستگاه جوجه زن باعث افزایش سرعت سیخ گیری جوجه کباب در رستوران شما می شود”

 1. میثم گفت:

  سلام.
  این دستگاه جوجه زن آیا فقط برای سیخ گیری جوجه و پخت جوجه کباب مناسبه؟ میشه از اون داخل جگرکی هم استفاده کرد؟

 2. سیاوش زارع گفت:

  سلام
  من در شهر تبریز رستوران دار هستم. این دستگاه جوجه زن زمان سیخ گیری جوجه را واقعا کم میکنه. از بخش تماس با ما شماره واحد فروش رو پیدا کردم. حتما با شما تماس می‌گیرم. این دستگاه جوجه زن برای یک رستوران حتما لازمه

 3. مهران اعتمادی گفت:

  سلام
  قیمت دستگاه جوجه زن چقدر هستش؟تخفیف هم داره؟

 4. نادر گفت:

  سلام
  ظرفیت دستگاه جوجه زن چقدر هستش؟

 5. صادق گفت:

  سلام
  دستگاه جوجه زن فقط سیخ گیری جوجه را با سیخ فلزی انجام میده؟

 6. آیدا کاوه گفت:

  سلام
  من این دستگاه جوجه زن برای راه اندازی یه غذاخوری کوچک در جاده چالوس نیاز دارم. برای خرید این دستگاه جوجه زن باید چیکار کنم

 7. مبین حقی پور گفت:

  سلام
  شما سیخ جوجه کباب هم دارین برای فروش؟

 8. علی یاری گفت:

  سلام
  دستگاه جوجه زن در یک ساعت چند تا سیخ درست میکنه؟

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد