معرفی مدیر موفق مجموعه تجهیزات رستوران پویا صنعت

تاریخ انتشار : 2019/10/31

مدیر موفق شدن یک اتفاق نیست بلکه حاصل و نتیجه زحمات بسیار است. همواره رهبری و مدیریت خوب یک مجموعه سبب پیشرفت و ارتقا آن مجموعه می‌شود. در این بخش شما را با مدیر موفق و جوان مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران پویا صنعت آشنا می‌کنیم. و مسیر و علل موفقیت مدیر مجموعه را برای شما شرح خواهیم داد

شروع به کار مجموعه پویا صنعت

آقای میر‌جلیلی بعد از بررسی های بسیار تصمیم به  وارد شدن به حوزه صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی گرفتند. بعد از کسب مجوزهای لازم، در سال ۱۳۸۳ جناب آقای میر‌جلیلی  مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت را راه اندازی کردند. این مجموعه در ابتدا کار خود را از پارک علم و فناوری یزد شروع کردند. مهدی میر‌جلیلی با کمک نیروهای متخصص- فعال و متعهد توانست مجموعه کوچکی را راه اندازی کند. و در آن مجموعه اقدام به طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی کند. و برای هر محصول موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع شد. در ابتدا این مجموعه دستگاه کباب زن هیدرولیکی را طراحی کرد. که با استقبال گسترده در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی روبرو شد. همین امر موجب دلگرمی کارکنان مجموعه و مدیریت آن شد. در نتیجه آن‌ها تصمیم به طراحی و تولید دستگاه های جدید گرفتند.

چرا مهدی میر‌جلیلی مدیر موفق شد؟

مدیریت خوب و موثر یک مجموعه یک هنر است. مهندس میر جلیلی  به نیروهای خود به عنوان سرمایه نگاه کردند به همین دلیل همیشه و در هر شرایطی (مادی و معنوی) از کارکنان خود حمایت کردند. ایشان خود را به عنوان کارمند شرکت می‌دانند.  در نتیجه همیشه در کنار کارمندان بودند. مهندس میر جلیلی  سعی در ایجاد محیطی آرام و امن برای بهبود شرایط کارمندان گرفتند. آقای میر جلیلی همواره به کارمندان خود انگیزه و انرژی می‌دهند. همین امر سبب ایجاد دلگرمی در بین کارکنان شده است. و کارکنان شرکت با پشتکار بیشتری و با وجدان بیشتری کار کنند. مهندس میر جلیلی به عنوان یک مدیر موفق همواره با کارمندان خود صادق بودند. خلاقیت و مطالعه را فراموش نکردند. و اخلاق حرفه ای و شرافت کاری را همیشه مد نظر داشته اند.

اگر شما از مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران پویا صنعت بازدید کنید متوجه یک نکته جالب خواهید شد. آقای مهندس میر جلیلی مدیریت شرکت میز ندارند. و همواره پا به پای کارمندان مشغول کار عملی هستند. هر روز از تمام واحدها بازدید می‌کنند. و با کارمندان از نزدیک صحبت می‌کنند. و در جریان همه امور روزانه قرار می گیرند. ایشان از مدیران به روزی هستند که اعتقاد و باور زیادی به نسل جوان دارند. به همین خاطر پرسنل شرکت افراد جوان تشکیل می‌دهند. همین خصوصیت اخلاقی ایشان سبب شده است که تمام کارمندان به ایشان از صمیم قلب احترام بگذارند. و با تعصب و وجدان زیاد کار خود را به نحو احسنت انجام دهند.

همین عوامل سبب شده است که مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران پویا صنعت با مدیریت و رهبری درست به جلو پیش رود و مسیر ترقی را با سرعت طی کند.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

معرفی مدیر موفق مجموعه تجهیزات رستوران و تجهیزات اشپزخانه صنعتی پویا صنعت

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد