سیخ گیری کباب بناب با دستگاه PS500HL

تاریخ انتشار : 2019/07/06

دستگاه کباب زن بناب, یکی دیگر از انواع محصولات تولید شده توسط گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت است. این دستگاه برای سیخ گیری کباب بناب طراحی شده است. 

کباب بناب یکی از انواع کباب های خوشمزه ایران است. اصالت این کباب به شهرستان بناب در استان آذربایجان شرقی برمی گردد. کباب بناب از نظر اندازه و وزن با کباب های معمولی متفاوت است. هر پرس این کباب برخلاف کباب کوبیده معمولی یک سیخ دارد.  حتی روش پخت و تهیه آن نیز متفاوت است.

معرفی دستگاه کباب زن PS500HL

چون اندازه و وزن کباب بناب از کباب کوبیده معمولی متفاوت است. سیخ گیری کباب بناب با دستگاه کباب زن معمولی امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت تصمیم به طراحی دستگاهی گرفت, تا بتواند به راحتی کباب بناب را سیخ گیری کند.

تیم متخصص تولیدی این گروه. با تغییراتی در  کباب زن مدل PS500H توانست, این دستگاه را برای سیخ گیری کباب بناب آماده کرد.

در دستگاه کباب زن مدل PS500HL, بخش تزریق گوشت بزرگتر شده است. قالب این دستگاه بزرگتر طراحی شده است. تا بتواند کباب بناب با وزن ۴۰۰ گرم نیز تولید کند. به دلیل داشتن موتور قوی, این دستگاه قابلیت تولید ۴۰۰ سیخ کباب بناب در یک ساعت را به طور مداوم دارد.

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت توانسته است, انواع دستگاه های کباب زن خود را روانه بازار کند. جای خوشحالیست که محصولات این گروه تولیدی با استقبال مردم روبرو شده است.

انواع دستگاه های کباب زن طراحی شده توسط پویا صنعت

در سال جدید این گروه موفق به طراحی و ساخت دستگاه  کباب زن مدل PS400HA شده است. 

منتظر خبرهای خوش و محصولات جدید این گروه باشید. شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

سیخ گیری کباب بناب
سیخ گیری کباب بناب با دستگاه PS500HL
 

2 دیدگاه برای “سیخ گیری کباب بناب با دستگاه PS500HL”

  1. خسرو میری گفت:

    سلام
    واقعا این دستگاه کباب زن , میتونه کباب زن ۴۰۰ گرمی سیخ بگیره

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد