تعمیر انواع دستگاه های کباب زن | کباب گیر

تاریخ انتشار : 2017/12/27

تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی به ویژه دستگاه کباب زن اتوماتیک ( این دستگاه ها را با نام های دیگری مانند کوبیده زن, کباب ساز, کباب گیر,کباب پیچ و کباب سیخ کن نیز می شناسند) نیاز به تخصص, مهارت  و دانش زیاد و فراوان دارد. 

هنگامی که مشتری قصد خرید تجهیزات آشپرخانه صنعتی را دارد, باید به گزینه خدمات پس از فروش آن هم توجه نماید. تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از گزینه های خدمات پس از فروش است.

یک نکته مهم: تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران خود را به هر فرد یا شرکتی واگذار نکنید چون امکان دارد به دلیل عدم توانایی و آشنا نبودن به تجهیزات, به آن‌ها صدمه ای جدی وارد شود. 

چرا دستگاه کباب زن | کباب گیر نیاز به تعمیر دارد؟

امکان دارد دستگاه کباب زن | کباب گیر به دلایل زیادی از کار بیفتد و نیاز به تعمیر داشته باشد. این دلایل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • خطای نیروی انسانی: فردی که با دستگاه کوبیده زن | کباب ساز کار می‌کند به دلیل عدم آشنایی با دستگاه, به دستگاه یا قطعه ای از آن آسیب بزند.
  •  طول عمر دستگاه: اگر دستگاه به مدت زیادی کار کرده باشد, امکان دارد در اثر کار کردن زیاد فرسوده شده باشد.
  • نحوه نگه داری از دستگاه: اگر به درستی از دستگاه نگه داری نشود از طول عمر آن کم می‌شود و در نتیجه امکان دارد به بعضی از قطعات لطمه وارد شود.
تعمیر دستگاه کباب زن
تعمیر دستگاه کباب زن

آیا تعمیر دستگاه کباب زن مقرون به صرفه است؟

پاسخ این سوال بستگی به عوامل زیاد و مختلفی دارد. در بعضی موارد اگر دستگاه بسیار فرسوده شده باشد یا به عبارتی طول عمر دستگاه تمام شده باشد, همچنین از لحاظ هزینه ای تعمیر دستگاه به صرفه نباشد, پیشنهاد می‌شود که در این مورد اقدام به تعمیر آن نکنید.

آیا می‌توان دستگاه کباب زن را ارتقا داد؟

پاسخ این سوال مثبت است. با توجه به اینکه هر روزه دستگاه های کباب زن | کباب ساز جدیدی به بازار عرضه می‌شوند و هر کدام از این دستگاه ها قابلیت جدید و نوینی دارند, اکثر صاحبان رستوران و یا تجهیزات آشپزخانه صنعتی  به خرید دستگاه کباب ساز جدید تمایل دارند. از طرفی در بعضی موارد قیمت دستگاه های کباب زن جدید گران است. گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت با بهره گیری از دانش متخصصان خود توانسته است نسبت به ارتقا دستگاه های کباب زن قدیمی اقدام نماید. 

 این خدمت,  برای مشتریان صرفه جویی اقتصادی و زمانی زیادی را در بر خواهد داشت.

ارتقا دستگاه کباب زن

تعمیر کباب زن| کوبیده زن یکی از دیگری از خدمات گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت است.

گروه تولیدی پویا صنعت به عنوان اولین تولید کننده دستگاه های اتوماتیک خط تولید کباب و مخترع دستگاه همبرگرزن و جوجه سیخ کن اتوماتیک ، با مشگلات و مسائل مربوط به  دستگاه های کباب زن | کوبیده زن آشنایی کامل دارد.

این مجموعه با بیش از ده سال سابقه تولید و ارائه خدمات سودمند به مشتریان خود دستگاه های تولیدی خود را گارانتی یک ساله نموده و به این دستگاه های ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد. این زمان بلند مدت نیاز به خدمات بیشتر را کاهش میدهد اما دربرخی از موارد رستوران داران و مراکز طبخ غذا در صورت برخورد با مشکلات فنی دستگاه ها نیار به تعمیرات خرد یا اساسی و یا به دلیل پیشرفته شدن دستگاه ها نیاز به ارتقا در دستگاه احساس می کند.

گروه تولید پویا صنعت مفتخر است تا خدمات دستگاه های تولیدی خود را با شرایط ویژه و مناسب تعمیر یا ارتقا دهد. این خدمات به دو صورت ارائه می شود. در صورتیکه مشکل در محل قابل حل باشد شرکت نیروی متخصص در این زمینه را به محل اعزام مینماید(این خدمت برای شهرستان ها شامل هزینه ایاب و ذهاب میشود و در خود شهر یزد بدون نیاز به هزینه ایاب و ذهاب میباشد) اما در صورتیکه دستگاه کباب زن| کوبیده زن نیاز به تعمیر اساسی و یا ارتقا فنی داشته باشد میبایست دستگاه به آدرس کارخانه در جهت دریافت خدمات پشتیبانی یا تعمیر ارسال گردد(طبیعی است در صورت گذشتن زمان گارانتی این خدمات با هزینه همراه خواهد بود).

آیا گروه تولیدی پویا صنعت تعمیر دستگاه کباب زن | کباب گیر دیگر تولید کنندگان خط تولید کباب انجام می‌دهد و یا ارتقا میدهد؟؟

تعمیر انواع کباب گیر

در پاسخ به این سوال در صورتیکه دستگاه قدیمی باشد یا در صورتیکه دستگاه شامل گارانتی شرکت سازنده نباشد یا مدت زمان زیادی از خرید آن گذشته باشد به طوریکه شرکت سازنده اقدام به تعمیر آن نمینماید, گروه تولید صنعتی پویا صنعت ضمن توصیه به خرید دستگاه های مناسب با برند پویا صنعت به علت خدمات گارانتی و پشتیبانی بلند مدت، تعمیر و ارتقا دستگاه شما را پذیرا خواهد بود.

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت همواره بر شعار خود فروش آغاز تعهد ماست همیشه پایبند بوده است و این شعار را سرلوحه کار خور قرار داده است. 

تعمیر به موقع دستگا‌ه‌ها و حضور به موقع در محل مشتری برای رفع عیب باعث شده است که این گروه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

سایر خدمات گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت

این گروه تولیدی با تجربه علاوه بر داشتن خدمات پس از فروش گسترده خدمات دیگری را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

  • طراحی و ساخت انواع قالب پت؛ این تیم موفق با بهره گیری از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات اقدام به طراحی قالب پت طبق نظر مشتری نموده است.
  • طراحی و ساخت انواع قالب دستگاه کباب زن: به دلیل لینکه نیاز مشتری هر روز در تغییر است این گروه قالب دستگاه کباب زن را طبق نظر مشتری از لحاظ وزن و شکل طراحی می‌کند.
  • تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

تعمیر انواع دستگاه های کباب زن | کباب گیر
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد