طرز تهیه استیک پنیری

تاریخ انتشار : 2019/07/24

استیک یک غذای خوشمزه و لذیذ است. استیک با گوشت گوسفند یا گوساله تهیه می‌شود. طرز تهیه استیک متفاوت است. انواع مختلفی استیک امروزه تهیه و طبخ می‌شوند. اغلب مردم به دنبال دستور پخت استیک متفاوتی هستند تا تنوع در وعده های غذایی ایجاد کنند. یکی از این نوع استیک ها استیک پنیری است. درست کردن استیک پنیری بسیار راحت و آسان است. دستور پخت استیک خوشمزه را دنبال کنید.

مواد اولیه برای تهیه استیک پنیری خوشمزه

برای درست کردن استیک پنیری به مواد زیر نیاز است:

  • گوشت گاو
  • پنیر پیتزا
  • کرفس
  • فلفل دلمه
  • نمک 
  • فلفل
  • روغن
  • نان ساندویچی

دستور پخت استیک خوشمزه پنیری

طرز تهیه استیک خوشمزه پنیری :

ایتدا گوشت گاو را با نمک و فلفل سیاه مزه دار کنید. و اجازه دهید گوشت استراحت کند. سپس فلفل دلمه را به صورت حلقه ای برش دهید. کرفس و فلفل قرمز را نیز خرد کنید. پنیر پیتزا را به صورت ورقه ای برش دهید. حالا کمی روغن را در ماهیتابه بریزد. گوشت مزه دار شده را داخل آن قرار دهید تا پخته و سرخ شود. 

فلفل دلمه ای, کرفس و فلفل قرمز خرد شده را نیز داخل ماهیتابه قرار دهید, تا سرخ شوتد. روی این مواد را پنیر پیتزا ورقه ای قرار دهید. 

نان ساندویچی را برش دهید. داخل نان ساندویچی را از مواد پر کنید. گوشت سرخ شده را برش دهید. و به قطعات کوچکتر تقسیم کنید. قطعات گوشت را روی مواد قرار دهید.

 

نوش جان! این هم طرز تهیه استیک پنیری! بسیار راحت و خوشمزه حتما امتحان کنید. دستور پخت استیک خوشمزه بسیار آسان است.

اگر سوالی در مورد طرز تهیه  استیک پنیری برای شما به وجود آمده است می‌توانید از آموزش تصویری و فیلم آموزشی زیر استفاده کنید.
برای ما کامنت بگذارید, عکس ها و فیلم های خودتون با ما به اشتراک بزارید و ما را در جریان تجربه شیرین این آشپزی متفاوت قرار بدهید. 

در آموزش های آشپزی بعدی طرز تهیه انواع استیک متفاوت دیگری را به همراه فیلم آموزشی برای شما خوانندگان قرار می‌دهیم.

در این بخش آموزش آشپزی سعی شده است شما را با روش متفاوت آشپزی و دستور پخت های متفاوت آشنا کنیم. اگر دوست دارید طعم دلچسب یک کباب متفاوت را تجربه کنید, طرز تهیه شیش کباب (دستور پخت شیش کباب بسیار متفاوت است) را حتما تماشا کنید.

اگر شما علاقمند به آشپزی هستید و به فیلم های آشپزی علاقه دارید. توصیه می کنیم تا  ما را از طریق یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید.

مجموعه پویا صنعت ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران ها

طرز تهیه استیک پنیری
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد