کدام نوع قالب برای دستگاه‌­های کباب گیر| کباب زن بهتر می‌­باشد؟

تاریخ انتشار : 2019/05/21

پاسخ به این سوال اندکی دشوار می­باشد، چراکه فاکتورهای متفاوتی همچون قیمت، دوام، وزن و … بر این موضوع تاثیر دارد. اما به­‌ طور کلی می­توان گفت که استنلس استیل بهترین جنس و کیفیت را دارا می­باشد، البته این قالب سبب چسبیدن کباب به استیل می­شود. راه حل این موضوع بسیار ساده است، افزایش دمای قالب. با افزایش دمای دستگاه از چسبیدن کباب به قالب دستگاه کباب زن جلوگیری می­شود، که نتیجه افزایش دما، خشک شدن کباب و کاهش کیفیت آن می‌­باشد. ناگفته نماند که قالب­های استنل استیل از نظر هزینه ای نیز به شدت بالا می‌­باشند.

چدن کیفیت مقبولی دارد، و از نظر هزینه­ ای به­ صرفه تر از استنلس استیل می‌­باشد، اما قالب­‌های آن به شدت سنگین می‌­باشد و وزن دستگاه­ کباب زن را به شدت سنگین نموده که به دو دلیل پیشنهاد نمی­‌شود. اول اینکه در صورت ارسال به مناطقی که فاصله مکانی نسبتا زیادی دارند، هزینه حمل افزایش می­‌یابد و دیگر اینکه به علت سنگین بودن قالب­‌ها، فرایند تعویض قالب­‌ها اندکی دشوار می­شود.

قالب­‌های آلومینیوم،هم دارای کیفیت مقبولی می­‌باشند و هم از نظر وزنی به شدت سبک­تر می­‌باشند و از نظر هزینه­‌ای نیز به شدت مقرون به صرفه می‌­باشد. لذا                            . شاید بتوان گفت محبوب­ترین نوع قالب­‌ها می باشد.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید.

برچسب ها :
دسته بندی ها :

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد