چه کباب زن| کوبیده زن متناسب با نیاز من می‌­باشد؟

تاریخ انتشار : 2019/05/21

برای پیدا کردن مناسب­ ترین کباب زن یا کباب سیخ کن برای شما لازم است که دقیقا مشخص­ شود به چه نوع کباب گیری نیاز دارید، برای فهیمدن این موضوع نیاز است به پنج سوال اساسی زیر پاسخ دهید:

  • برای خرید یک کباب گیر تا چه حد می‌­توانم هزینه بنمایم؟
  • چه نوع کبابی (وزن و ابعاد) می­‌خواهم تولید بنمایم؟
  • ظرفیت روزانه تولید من چه­‌قدر باشد؟
  • در صورت محبوبیت رستورانم و افزایش مشتریان، میزان فروش من تا چه‌­قدر افزایش می­یابد؟
  • ابعاد آشپزخانه من چه‌­قدر می­باشد؟

پاسخ هریک از این سوالات، کمک بسیار زیادی به تصمیم گیری شما می­کند.

اینکه بدانید چقدرهزینه می­‌توانید برای خرید یک دستگاه انجام دهید، بازه­ی انتخاب شما رو محدودتر می­‌نماید و در صورت استعلام قیمت و بالا بودن آن، به راحتی می‌­توانید آن شرکت را از لیست خرید خود حذف کنید.

دانستن اینکه چه نوع کبابی با چه وزن و ابعادی می­خواهید طبخ کنید، این نکته را برای شما روشن می­کند که آیا شرکت مورد نظر توانایی ساخت چنین قالب­‌هایی دارد یا خیر؟

بسیار مهم است که پیک کاری خود را بدانید، و دستگاهی بخرید که بتواند آن تعداد کبابی که شما نیاز دارید در کمترین زمان برای شما تهیه کند. شما نمی­توانید به مشتری خود بگویید شما تشریف داشته باشید تا من یک ساعت دیگر غذای شما را برایتان بیارم، مشتری که وارد رستوران شده است، قطعا گرسنه است و آخرین چیزی که می‌­خواهد بشنود این است که برای آماده شدن غذایش بیشتر از حدی که باید صبر کند. هنگام خرید یک دستگاه­ کباب گیر در حال پرداخت هزینه زیادی می‌­باشید پس باید نه تنها دستگاهی باشد که با توجه به شرایط فعلی جوابگوی نیاز شما باشد، بلکه در صورت پیشرفت کسب­ وکارتان بازهم بتواند بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند و تعداد کباب مورد نظر شما را آماده کند.

نکته مهم

ابعاد دستگاه هم نکته بسیار مهمی می­باشد که عموما از قلم می­ا‌فتد و بدان توجه نمی­‌شود. تجهیزات آشپزخانه صنعتی عموما بزرگ می­‌باشند و در کنارهم قرارگیری آن­ها حجم زیادی از آشپزخانه را اشغال می­‌کند. پس باید به ابعاد دستگاه­‌ها هم توجه شود، که متناسب با فضای آشپزخانه باشند.

برچسب ها :
دسته بندی ها :

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد