دستگاه قیمه زن محصولی دیگر از پویا صنعت

تاریخ انتشار : 2019/08/17

 قیمه زن یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت است. این محصول در سال ۱۳۹۸ طراحی و تولید شده است. و به سرعت توانست جای خود را در میان سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران باز کند. از این محصول جدید می‌توان برای قیمه کردن گوشت یا خرد کردن گوشت استفاده کرد. 

خطرات خرد کردن گوشت با دست

در همه رستوران ها  گوشت  ماده اولیه و اساسی ۹۹٪ غذاها است. از گوشت برای تهیه انواع خورشت‌ها و انواع کباب‌ها استفاده می‌شود. 

یکی از بزرگترین مشکلات، در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی خرد کردن گوشت یا به اصطلاح قیمه کردن گوشت است.  ریز کردن و قیمه کردن حجم زیادی از گوشت به صورت دستی ( به خصوص اگر گوشت حالت نیمه منجمد داشته باشد) همیشه کاری سخت و زمان بر بوده است. علاوه بر این, خرد کردن یا قیمه قیمه کردن گوشت با دست خطراتی مثل بریدن انگشت دست را در پی دارد. همچنین این کار عوارض دیگری مانند مچ درد و یا شانه درد برای افراد به دنبال دارد.

به همین دلیل گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت برای راحتی کار پرسنل آشپزخانه های صنعتی و رستوران و همچنین حفظ سلامت آن‌ها اقدام به طراحی و تولید دستگاه قیمه زن کرد.

ویژگی‌های دستگاه قیمه زن

دستگاه قیمه زن مناسب برای رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی است. این دستگاه دارای ویژگی های زیر است:

  • قابلیت خرد کردن ۱۰۰۰ کیلو گرم گوشت به صورت مربعی: در ابعاد دلخواه ۳ سانتی متر، ۴ سانتی متر و ۵ سانتی متر به صورت منظم
  • افزایش سرعت عملکرد و عدم نیاز به نیروی ماهر
  • قابلیت تکه تکه کردن گوشت انواع پرندگان با استخوان و گوشت حیوانات نیمه منجمد بدون استخوان
  • افزایش ایمنی کار و صرفه جویی در زمان
  • قابل استفاده در تمامی مراکز پخت، فروشگاه ها و مراکز توزیع مواد گوشتی

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در راستای چشم انداز و اهداف بلند مدت خود،  موفق به طراحی و تولید دستگاه گوشت خرد کن و دستگاه استخوان جدا کن شده است.

 

منتظر خبرهای خوش و محصولات جدید این گروه باشید. شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

دستگاه قیمه زن محصولی دیگر از پویا صنعت
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد