نقش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بالا بردن کیفیت و کمیت پخت غذای نذری ماه محرم

تاریخ انتشار : 2019/09/03

هر سال نزدیک ماه محرم که می‌شویم، جنب و جوش مردم برای آماده کردن و تدراکات لازم این ماه زیاد می‌شود. محرم شور حال دیگری برای همه مردم و از هر قشری ( پیر و جوان، بزرگ و کوچک، فقیر و ثروتمند و غیره ) دارد. مردم با علاقه وصف نشدنی در حال آماده کردن مساجد، حسینیه ها و تکایا ( تمیز کردن، پهن کردن فرش و غبارروبی) برای شروع ماه محرم هستند. در سطح شهر و خیابان ها پرچم عزاداری امام حسین بر پاست. ,و آشپزخانه های صنعتی در تدارک و آماده شدن برای پخت غذای نذری مراسمات هستند. 

 

هیئت های عزاداری در حال  تمرین نوحه و مراسم سینه زنی، آماده کردن آشپزخانه هیئت ها برای تهیه و پخت غذای نذری هیئت ها و عزارادان هستند. 

پخت غذای نذری برای مراسمات عزاداری

در بیشتر مراسمات عزاداری بعد از پایان مراسم از عزارادان با غذای نذری پذیرایی می‌شود. غذای نذری ماه محرم، رنگ و طعم و مزه خاصی دارد. در ماه محرم اکثر آشپزخانه های صنعتی در حال پخت غذای نذری برای عزاداران حسینی هستند. 

پخت این همه غذای نذری  دارای دو مسئله و مشکل است. اولین مشکل سختی کار و طاقت فرسا بودن پخت این همه غذا است. اما چون اکثر افراد این کار از ته دل و با تمام وجود انجام می‌دهند، سختی کار و طاقت فرسا بودن آن را متوجه نمی‌شوند. مشکل دوم زمان بر بودن آن است، که این مشکل نیز با ورود تجهیزات و لوازم آشپزخانه صنعتی اتوماتیک حل شد.

مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت

مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت در راستای خدمت به هیئت های عزاداری امام حسین، هرساله خدمات گسترده ای به این هیئت ها ارائه می‌کند.  تجهیزات و لوازم  آشپزخانه صنعتی و رستوان مانند انواع کباب زن، قیمه زن، گوشت خرد کن، انواع کباب پز، سیخ شور و جوجه زن اتوماتیک تنها بخشی از محصولات این مجموعه تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران است. با استفاده از این تجهیزات می‌توان به راحتی و در کمترین زمان ممکن غذای نذری را برای مراسمات عزاداری آماده کرد. و از عزاداران پذیرایی نمود.

 مجموعه تولیدی تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت افتخار دارد که ماه محرم و صفر در خدمت عزاداران حسینی باشد.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

نقش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بالا بردن کیفیت و کمیت پخت غذای نذری ماه محرم
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد