تا به حال در یک رستوران هوشمند غذا خورده اید؟

تاریخ انتشار : 2019/08/31

آیا تا به حال نام رستوران هوشمند را شنیده اید؟ تصور شما  در مورد یک رستوران هوشمند چیست؟

گسترش تکنولوژی همه صنایع حتی صنعت رستوران داری را تحت تاثیر قرار داد. با ورود تکنولوژی و فناوری اطلاعات به رستوران‌ها دیگر خبری از گارسون و یا منوهای کاغذی نیست. همچنین برای پرداخت هزینه رستوران نباید پشت صندوق رستوران منتظر ماند. 

رستوران هوشمند

تصور کنید شما وارد یک رستوران شده اید. در این رستوران خبری از گارسون یا منوی غذایی نیست. شما در عین حال که تعجب کرده اید، یک میز را انتخاب می‌کنید و منتظر حضور یک گارسون به همراه منو هستید.  اما خبری از گارسون نیست. میز شما روشن می‌شود. و شما منوی غذا را روی میز مشاهده می‌کنید. منوی غذا به صورت دیجیتال و الکترونیکی است. میز لمسی است. شما می‌توانید انواع غذا ها را با عکس‌های جذاب مربوط به هر غذا، به همراه اطلاعات کامل در مورد میزان کالری غذا، میزان چربی آن و سایر اطلاعات مرتیط یا غذا مشاهده کنید. یک غذا را انتخاب می‌کنید. بلافاصله و در کوتاهترین زمان ممکن، غذای سفارش داده شده توسط  شما به آشپزخانه می‌رسد.

شما منتظر سرو غذا هستید. منتظر هستید تا کسی غذا را ببرای شما سرو کند. اما متوجه می‌شوید که به جای انسان یک ربات غذا را برای شما آورده است. یا به طور مثال غذا روی ریلی که قبلا تعبیه شده است، برای شما آورده می شود. شما غذا را میل می‌کنید. حالا نوبت به پرداخت است. هزینه غذا به صورت کامل روی میز شما نمایش داده می‌شود. و شما به صورت آنلاین هزینه غذا را پرداخت می‌کنید. و از رستوران خارج می‌شود.

شما در یک رستوران هوشمند غذا خورده اید. بدون اینکه شخصی به صورت مستقیم با شما در تماس باشد.

اگر شما قصد راه اندازی رستوران دارید، علاوه بر رعایت نکات مربوط به راه اندازی رستوران، تاثیر تکنولوژی و فناوری اطلاعات را در رستوران خود فراموش نکنید. دنیای دیجیتال امروز، نقش به سزایی در افزایش فروش رستوران  دارد. برای دریافت و مطالعه مقالات بیشتر در مورد رستوران داری و افزایش فروش رستوران مقاله های محموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت را مطالعه کنید.

رستوران هوشمند
رستوران هوشمند

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

تا به حال در یک رستوران هوشمند غذا خورده اید؟
 
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد