سیب زمینی تنوری خوشمزه

تاریخ انتشار : 2019/08/03

سیب زمینی تنوری یکی از غذاهای محبوب در سراسر جهان است. دستور پخت سیب زمینی تنوری در هر منطقه و هر کشورمتفاوت است. در این مقاله شما را با دستور پخت سیب زمینی تنوری خوشمزه آشنا می‌کنیم که تا به حال آن را ندیده اید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش آشپزی را از دست ندهید!

طرز تهیه سیب زمینی تنوری خوشمزه

برای تهیه سیب زمینی تنوری خوشمزه به این مواد اولیه نیاز است:

  • سیب زمینی تنوری
  • سرشیر
  • ژامبون
  • نمک
  • خرده نان
  • جعفری
  • پنیر موزارلا
  • پیازچه

دستور پخت سیب زمینی تنوری

ایتدا سیب زمینی را خوب بشویید. سپس آن را در کاسه آب قرار داده و مقداری نمک به آن اضافه کنید. کاسه را روی حرارت قرار دهید تا سیب زمینی پخته شود. ( زمان پخت سیب زمینی ۴۰ الی ۵۰ دقیقه است). تابه را گرم کنید. آن را با مقداری روغن چرب کنید. ژامبون را خرد کنید. و آن را داخل تابه بریزید. وقتی ژامبون سرخ شد, خرده های نان را به آن اضافه کنید. تا خرده های نان نیز سرخ شوند. جعفری را خرد کنید و به مواد اضافه کنید. جعفری را زیاد سرخ نکنید. 

سیب زمینی پخته شده را به چهار قسمت تقسیم کنید. روی سیب زمینی ها را پنیر موزارلا قرار دهید. مخلوط ژامبون, نان خرد شده و جعفری را نیز روی سیب زمینی ها قرار دهید. در آخر از پیازچه خرد شده می‌توانید به عنوان تزیین استفاده کنید.

 

 

بفرمایید.نوش جان! یک سیب زمینی تنوری خوشمزه و کاملا متفاوت

اگر سوالی در مورد طرز تهیه سیب زمینی تنوری برای شما به وجود آمده است می‌توانید از آموزش تصویری و فیلم آموزشی زیر استفاده کنید.
برای ما کامنت بگذارید, عکس ها و فیلم های خودتون با ما به اشتراک بزارید و ما را در جریان تجربه شیرین این آشپزی متفاوت قرار بدهید. 

در این بخش آموزش آشپزی سعی شده است شما را با روش متفاوت آشپزی و دستور پخت های متفاوت آشنا کنیم. در بخش آموزش آشپزی طرز تهیه صبحانه سالم و صبحانه خوشمزه با دستورات پخت متفائت آورده شده است. اگر دوست دارید صبحانه خوشمزه و سالم را برای خانواده خود درست کنید، طرز تهیه صبحانه متفاوت را در آموزش های ما تماشا کنید.

اگر شما علاقمند به آشپزی هستید و به فیلم های آشپزی علاقه دارید. توصیه می کنیم تا  ما را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

مجموعه پویا صنعت ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران ها

سیب زمینی تنوری خوشمزه
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد