دریافت گواهینامه CE و گواهی ثبت اختراع توسط پویا صنعت

تاریخ انتشار : 2020/04/30

گواهینامه های زیادی وجود دارد. که هر شرکت تولیدی سعی در کسب این گواهینامه ها دارد. گواهی نامه دیگر که باید در ابتدا موفق به جذب آن شد، گواهینامه ثبت اختراع است. این گواهینامه ها نشان دهنده کیفیت یک محصول در سطح بین المللی است. در حقیقت برای ورود به بازارهای بین المللی کسب این گواهینامه ها لازم است. هر صنعتی دارای گواهینامه های خاصی دارد. در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران یکی از این گواهینامه ها گواهی CE است. 

گواهینامه CE چیست؟

علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد . محصولی که موفق به اخذ این آرم می شود ، می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا ( بجز کشورهای سوییس و لیختن اشتاین ) بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازارهای اروپایی را پیدا می نماید. علامت CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می دهد .
بعبارت دیگر ، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد.

گواهی ثبت اختراع

گواهینامه ثبت اختراع، یک گواهی یا حق انحصاری است که از سوی دولت یک کشور به فرد یا افراد خاصی برای محصول، فرایند، و طرحی که دارای ویژگی هایی مانند نوآورانه، جدید، ابتکاری،  قابل شرح، داشتن کاربرد صنعتی و قابل اجرا باشد که قابلیت رفع  یک مشکل فنی را داشته باشد، اعطا می کند.

 

پویا صنعت موفق به دریافت گواهینامه CE و گواهینامه ثبت اختراع شده است

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت، تولید کننده و تامین کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، رستوران و فست فود با دارا بودن نیروهای متخصص، خلاق و ماهر و با طرح ایده های نوین در بخش های طراحی، قالبسازی و تولید محصول و همچنین با استفاده از مواد اولیه با کیفیت توانسته در زمینه فروش محصولات با کیفیت نه تنها در ایران بلکه در بخش صادرات این محصولات به سراسر دنیا به موفقیت های چشمگیری دست یابد. در همین راستا، مجموعه پویا صنعت مفتخر است به دریافت گواهی ثبت اختراع محصول به شماره سریال ۰۰۴۱۴۶ ( سری الف/۸۷) و گواهینامه استاندارد CE  به شماره سریال ۰۰۱-۲۰/EN16282-18/IR که گواهی ست بر ادعای عرضه محصول باکیفیت و استاندارد به مشتریان داخل و خارج از کشور.

گروه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران پویا صنعت در تلاش است در سال جهش تولید بتواند، با تلاش و پشتکار و با استفاده از دانش جوانان نخبه و بومی خود به اهداف بلند مدت خود دست پیدا کند. و نام محصول ایرانی را در سراسر دنیا پرآوازه نماید.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

 

 

 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد