یه پیشنهاد فوق العاده برای رستوران داران: خرید دستگاه گوشت خرد کن

تاریخ انتشار : 2020/02/17

خرید دستگاه گوشت خرد کن یا خرد کن گوشت می‌تواند یک پیشنهاد عالی برای رستوران داران و مراکز طبخ غذا باشد. اغلب مراکز طبخ غذا با خرد کردن گوشت در حجم زیاد مشکل دارند. دستگاه خرد کن گوشت توانست خیلی راحت جای خود را در بین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران باز کند.

خرد کردن گوشت

با اینکه میزان گوشت مصرفی در منازل کم است اما خرد کردن همین میزان گوشت کار سخت و حتی خطرناک است. حالا تصور کنید در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی که روزانه صد ها کیلو گوشت مصرف می شود این کار چگونه انجام می شود.

گوشت اصلی ترین ماده غذایی در رستوران ها و آشپزخانه صنعتی است.

اما خرد کردن این میزان گوشت خیلی سخت وزمان بر است.  به نظر شما بهترین راهکار برای کاهش زمان و هزینه این کار برای رستوران داران چیست؟

یکی از دغدغه های اصلی رستوران داران و مراکز طبخ غذا کاهش هزینه ها و کنترل آن می باشد. راه های زیادی برای رعایت این موارد وجود دارد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر مقالات سایت را مطالعه کنید

خرد کردن گوشت در قدیم

در گذشته برای خرد کردن گوشت از نیروی انسانی استفاده می‌کردند.  این کار از لحاظ اقتصادی و زمان مقرون به صرفه نبود. به غیر از این نیز از نظر بهداشتی  نیز این کار درست نبود. 

همچنین برای این کار از وسایل مثل چاقو یا ساطور استفاده می‌کردند که استفاده از این ابزار نه تنها خطرناک بود بلکه باعث می‌شد این ابزار خیلی سریع کارایی خود را از دست بدهند.

چرا دستگاه خرد کن گوشت بخریم

برای کاهش هزینه ها و همچنین حفظ سلامت پرسنل آشپزخانه بهتر است از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران مدرن و اتوماتیک استفاده کنیم.

هر چه این تجهیزات به روز تر باشد، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان بیشتر احساس خواهد شد.

دستگاه خرد کن گوشت یکی از این تجهیزات است. این دستگاه دارای مزیت های زیادی است که سبب شده است مورد استقبال رستوران دران و مراکز طبخ غذا قرار گیرد.

برای آشنایی بیشتر با این محصول این صفحه از سایت را مطالعه کنید.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد