کبابی باباکوهی یک کبابی قدیمی و مشتری با سابقه

تاریخ انتشار : 2019/08/14

کبابی قدیمی زیادی در سطح شهر وجود دارد. کبابی‌هایی که با روش سنتی و قدمی کباب تهیه می کنند. اما این کبابی هایی قدیمی نیز به این نتیجه رسیدند، که  تجهیزات تهیه و پخت کباب اتوماتیک تاثیری زیادی بر فروش رستوران و کبابی ها دارد. طعم و مزه کباب ذغالی اگر چه عالی است. اما خوردن کباب ذغالی زیاد پیشنهاد نمی‌شود. به همین دلیل, اکثر رستوران ها و کبابی ها ( به خصوص کبابی قدیمی) به فکر تغییر شیوه سیخ گیری کباب و پخت کباب ( فرایند تهیه کباب ) شدند. در این نوشته شما را با یک کبابی با سابقه به نام کبابی باباکوهی آشنا می‌کنیم. شما از زبان صاحب کبابی با مشکلات او در گذشته آشنا می شوید.  و با راه حل های ایشان برای غلبه بر آن مشکلات آشنا می شوید.

معرفی کبابی باباکوهی، یک کبابی قدیمی و خوشنام

کباب باباکوهی یکی از قدیمی ترین کبابی های قدیمی استان یزد است. این کبابی نزدیک به ۳۰ سال با کباب های خوشمزه از مردم پذیرایی می‌کند. کبابی باباکوهی  در میدان امام حسین, ابتدای بلوار باهنر واقع شده است. مواد اولیه با کیفیت, طعم کباب عالی و خوشمزه, محیطی ساده و دلنشین سبب شده است; که کبابی باباکوهی در ذهن مردم یزد باقی بماند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این کبابی این است که, مشتری می‌تواند تمام مراحل آماده سازی کباب ( از تکه کردن گوشت تا چرخ کردن آن,  سیخ گیری و پخت کباب ) را به صورت مستقیم ببیند.

چرا بابا کوهی تصمیم به تغییر نحوه پخت و سیخ گیری کباب گرفت؟

۱۲ سال پیش بهداشت به این کبابی اعلام می‌کند. که باید ذغال را در فرایند تهیه کباب حذف کند. مسائل بهداشتی و به این دلیل که گفته می‌شد. کباب ذغالی سرطان زاست. دلیل اصلی این اعلام بوده است. اما صاحبان کبابی می‌ترسیدند که با جمع شدن ذغال, از تعداد مشتریان آن ها کم شود. اما چاره ای جز انجام دستور بهداشت نداشتند. صاحبان کبابی شروع به تحقیق و یافتن راه حل کردند. به گفته خودشان سراسر ایران را  در ۲۰ روز جستجو کردند. تا راه حل مناسب را بیابند. و با حفظ رضایت مشتری، مشکلات بهداشتی کبابی خود را نیز حل کنند.

خرید تجهیزات تهیه و پخت کباب از پویا صنعت

بعد از آن تحقیقات و بررسی های زیادی انجام شد. صاحبان این کبابی با گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت آشنا شدند. گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت طراح و تولید کننده تخصصی تجهیزات خط کباب اتوماتیک هستند. محصولات این حوزه شامل انواع کباب زن,  کباب پز,  چرخ گوشت و سیخ شوی می باشد. کبابی باباکوهی راه حل مشکل خود را در خرید تجهیزات خط کباب اتوماتیک پیدا کرد. 

نزدیک ۱۲ سال است که کباب باباکوهی یکی از مشتریان خوشنام شرکت پویا صنعت است. در فیلم زیر مصاحبه ای با کبابی بابا کوهی انجام شده است. در این گفت گوی صمیمی و خودمانی دلایل خرید تجهیزات پخت کباب و مزایای آن توسط باباکوهی کاملا توضیح داده شده است.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد