با تجهیزات آشپزخانه پویا صنعت آشنا شوید

تاریخ انتشار : 2015/06/02

مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی صنعتی پویا صنعت از سال ۱۳۸۳ با هدف طراحی و تولید ماشین آلات صنایع غذایی و به ویژه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران، تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات فست فود فعالیت خود را آغاز نمود. و خیلی زود با اختراع اولین دستگاه کباب زن | کوبیده زن هیدرولیک اولين گام شکوفایی خود در این صنعت را برداشت.

این مجموعه در مسیر رسیدن به بالاترین قله های موفقیت, از نیروهایی توانمند و آخرین تکنولوژی های روز جهانی در تولید محصولات تخصصی خود بهره می‌برد. لذا در این مسیر گام‌های مستحکم تری برداشتیم. با تولید و ثبت اختراع دستگاه همبرگر زن | همبرگر ساز صنعتی و دستگاه جوجه زن تمام اتوماتیک رویای دست یافتی خود را دنبال نمودیم.

تنوع در محصولات و تجهیزات این صنعت بسیار بالا است. از این رو تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه رستوران‌ها، هتل‌ها و دیگر مراکز طبخ غذا با لیست بلندی روبرو هستند که تولید با کیفیت همه این محصولات بسیار دور از دسترس است. مجموعه تولیدی صنعتی پویا صنعت تمرکز و اراده خود را در تولید تجهیزات آشپزخانه مرتبط به تهیه کباب نمود. همچنین در پاسخ به دیگر نیازهای مشتریان خود اقدام به تامین دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی نموده ایم.

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران می‌باشد

تولیدات تخصصی این گروه

 صرفه جویی در هزینه و زمان یکی از مهمترین دغدغه ها برای راه اندازی رستوران می‌باشد. برای بهبود سرعت در فرایند آماده سازی غذا تجهیزات اتوماتیک وارد صنعت آشپزی شد.

تیم پویا صنعت به بهره گیری ازدانش نیروهای متخصص و جوان خود اقدام به اختراع  تجهیزات خط کباب شامل دستگاه های کباب زن, سیخ شو و کباب پز شده است. همچنین تیم متخصص پویا صنعت دستگاه‌های جوجه زن و  همبرگر زن را نیز ثبت اختراع نموده و به مرحله تولید رسانده است.

تولیدات گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت:

پویا صنعت تولید کننده دستگاه کباب زن, کباب پز, سیخ شو, جوجه زن و همبرگر زن می‌باشد.
محصولات پویا صنعت

دستگاه کباب زن| کباب گیر اتوماتیک

ابتدا گروه تولید پویا صنعت با توجه اینکه زمان زیادی برای سیخ گیری کباب لازم بود, دستگاه کباب زن اتوماتیک را تولید کرد. این دستگاه در مدل های متفاوت و با ظرفیت های متفاوت تولید شده است. تولید موفقیت آمیز دستگاه کباب زن|کوبیده زن پویا صنعت و علاقه مندی ذائقه ما ایرانیان به کباب ما را بر آن داشت تا به صورت تخصصی به تولید دیگر تجهیزات تهیه کباب بپردازیم. از این رو دستگاه سیخ شوی اتوماتیک و کباب پز تابشی پویا صنعت نیز به جمع محصولات ما پیوست.  توانستیم در مدت کوتاهی خود را به عنوان تخصصی ترین گروه تجهیز کننده آشپزخانه رستوران ها به خط تولید و تهیه کباب معرفی نمایم. توجه ما به نیاز مشتری سبب شد تمام دستگاه های خط تولید کباب این شرکت مورد استقبال رستوران داران و سرآشپزان حرفه ای قرار گیرد.

دستگاه کباب زن پویا صنعت یکی از محصولات تولیدی پویا صنعت است
محصولات تخصصی پویا صنعت

تولید دستگاه همبرگر زن اتوماتیک محصولی برای متمایز شدن با رقبا

آماده سازی تعداد زیادی همبرگر در یک ساعت توسط نیروی انسانی کاری غیر ممکن است. همچنین تولید هبرگر با دست از لحاظ بهداشتی صحیح نمی باشد. تولید غیر بهداشتی همبرگر و زمان بر بودن تولید آن در ابعاد و وزن های مختلف مجموعه پویا صنعت را بر آن داشت تا با تکیه بر توانایی‌های فنی متخصین خود و تجربه موفق در تولید دستگاه کباب زن اتوماتیک، اقدام به اختراع اولین دستگاه همبرگر زن صنعتی نماید. و رویای دست یافتن به دستگاهی تمام اتوماتیک که بتواند در ابعاد و وزن های مختلف اقدام به تولید همبرگر نماید را محقق سازد. این دستگاه در دومدل که ظرفیت هرکدام به ترتیب ۱۰۰۰ همبرگر در ساعت و ۲۰۰۰ عدد هبرگر در ساعت است, تولید شده است.

دستگاه جوجه زن اتوماتیک

جوجه کباب غذایی محبوب است که در رستوران ها سرو می‌شود. فرایند پخت و سیخ گیری جوجه کباب به تعدا د زیاد بسیار زمان بر است.  دستگاه جوجه سیخ کن| دستگاه جوجه زن یک دستگاه سفارشی است که بنا بر درخواست و نیاز مشتریان گرامی می‌تواند ابعاد گوناگونی داشته باشد, هر چند ابعاد استاندارد آن ۷۰ * ۱۱۰ * ۳۰ است. از آنجا که عموما از سیخ های چوبی استفاده می‌شود، دستگاه جوجه سیخ کن پویا صنعت بر اساس سیخ چوبی طراحی شده است اما اگر سیخ چوبی در دسترس تان نبود می‌توانید از سیخ های استیل گرد استفاده کنید. سیخ گیری به صورت کاملا بهداشتی و صرفه جویی در زمان و هزینه  یکی از مهم ترین دلایلی هستند که باعث شده است این دستگاه به یکی از محصولات برتر این شرکت تبدیل شود.

دستگاه کباب پز اتوماتیک

پخت یکنواخت و یک دست تعداد زیادی کباب کاری بسیار دشوار و زمان بر است. برای حل این مشکل می‌توان از دستگاه کباب پز تابشی استفاده کرد. دستگاه کباب پز تابشی بدون دخالت دست و بدون نیاز به نیروی ماهر قابلیت پخت تعداد زیادی سیخ کباب  بین ۴۰۰ تا ۱۶۰۰ سیخ در یک ساعت را دارا می‌باشد.  هنگام استفاده از این دستگاه دود تولید نمی‌شود. و به خاطر پخش یکنواخت حرارت کباب ها کانلا مغز پخت خواهد شد.

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک

بعد از اینکه کباب ها پخته شد و از سیخ جدا شد, نوبت به شستن سیخ ها می‌رسد. برای شستن حجم تعدا د بالای سیخ ها زمان زیادی لازم است .همچنین هنگام شستن آن ها مصرف آب به شدت افزایش می‌یابد.

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک, دستگاهی است که به طور خودکار تعداد زیادی سیخ را در یک ساعت خواهد شست. مصرف آب هنگام استفاده از این دستگاه به کمترین میزان خود می رسد.

صادر کننده به تمامی قاره ها

کباب ایرانی نه تنها بین ایرانیان بلکه بین همه مردم دنیا پر طرفدار است. همین نکته باعث شده است که در اغلب کشورها مردم بخواهند طعم کباب ناب و اصیل ایرانی را تجربه کنند و یا حتی کباب ایرانی را به منوی غذای خود اضافه کنند. به همین دلیل افراد به دنبال تجهیزات خط کباب اتوماتیک هستند.

کیفیت دستگاه‌های پویا صنعت باعث شده است نه تنها ایرانیان مقیم کشورهای دیگر بلکه مردم کشورهای مختلف نیز خواهان خرید این دستگاه‌ها باشند. در نتیجه این گروه موفق به صادر کردن تمام دستگاه‌های خود به اغلب کشورها از جمله کانادا, آمریکا, انگلیس, پاناما, سوئد, استرالیا, سوئیس و … شده است. باعث افتخار است که در همه این موارد تمام مشترین رضایت کامل را از دستگاه‌های تولیدی این شرکت داشته اند.

پویا صنعت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران محصولات کباب زن و جوجه زن خود را به تمامی دنیا صادر می‌کند.
صادرات به تمام دنیا

اهداف و چشم انداز

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت امیدوار است در راستای کمک به اقتصاد خانواده‌ها و همچنین کمک به صنعت آشپزی ایران بتواند گامی بلند و موثر را بردارد. اولین و مهم ترین هدف این گروه در کوتاه مدت این است که بتواند به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران در ایران شناخته شود. در برنامه ریزی اهداف و چشم انداز این گروه برای بلند مدت, تبدیل شدن به یک برند جهانی در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران به چشم می‌خورد.

تیم تحقیقاتی گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در حال بررسی و تحقیق در مورد نیازهای جدید رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی می‌باشد تا بتواند با اختراع جدید دیگری به این صنعت کمک کند.

 فروش, آغاز تعهد ماست شعار این گروه تولیدی است که همواره سرمشق و الگوی خود قرارداده است.

تجهیزات رستوران, تجهیزات فست فود, تجهیزات کافی شاپ خدمات دیگری از این شرکت هستند.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق توییتر و اینستاگرام دنبال نمایید.

با تجهیزات آشپزخانه پویا صنعت آشنا شوید
 

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد